Abracadabra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En güzel sohbet adresiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Microsoft Windows

YazarMesaj
gorkemakyildiz57
Teknoloji Sponsor
Teknoloji Sponsor
gorkemakyildiz57

Microsoft Windows Empty
MesajKonu: Microsoft Windows   Microsoft Windows Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 8:46 pm

Microsoft adlı firmanın işletim sistemlerinden biri olan Windows. Yani bildiğiniz xp vista. İlk önce 95 modeli ile başladı. Sonra 98 modeline yükseldi. Ve 2000i yaptı. Ondan sonra XPyi. XPnin iki değişik modu var. XP 2002 XP 2003. XP 2002=Microsoft Windows XP Home Editon. XP 2003=Microsoft Windows XP Professional. Sonra Vistayı yarattı. Ama Vista fazla sevilmedi. Çünkü Vista XP den çok yavaştı. Tabii Microsoft baktı alan yok. Codename Seven yani Windows 7 tam adı ile Microsoft Windows Codename 7. Ben şahsen denememiş olsam da Windows Seven'ın daha iyi olduğunu söylüyorlar. Yani Vista görünümündeki XP diyorlar. Çok hızlı ama görünüm Vista. Daha Türkçesi çıkmayan işletim sistemini Casper XP olan bilgisayarlara nasıl ki Vista çıkınca DVDsinin verdiydi. Yine aynısını yapıyor. Ama bu sefer bilgisayarda Vista yüklü Codename 7 yani Windows 7'yi veriyor. Ama FPF Windows 7ye geçmeyin diyor. Çünkü kendi ürününü satmak istiyor. Ve diyor ki" Windows 7 bağımlılık yapar" Hal böyle iken ben özellikle Vista kullanıcılarına 20-30$ daha vererek başka hiç bir ücret ödemeden Windows 7ye geçmelerini tavsiye ediyorum(Türkçesi çıkınca).

Microsoft Windows
1 sayfadaki 1 sayfası